Témata proběhlých seminářů pro biologické talenty z celého kraje

Redakce, / 25.02.2024, Dvůr Králové nad Labem, gymnazium.kralovedvorsko.cz
I tento školní rok probíhaly semináře na pomoc soutěžícím v biologické olympiádě, jejich pedagogům i dalším zájemcům organizované Gymnáziem Dvůr Králové nad Labem ve spolupráci s Klubem NATURA, z. s.

FOTOGALERIE - Semináře pro biologické talenty z celého kraje

Přinášíme jejich seznam a témata, kterým se pedagogové spolu s účastníky věnovali.

4. 11. 2023: pro kategorii C, D, téma Lužní les I, počet účastníků 57 včetně 5 učitelů, zoologická část studijního textu.
Lektoři: Mgr. Jiří Hotový (Povodí Labe), Mgr. Josef Hotový (Safari Park Dvůr Králové)

2. 12. 2023: pro kategorii C, D, téma Lužní les II, počet účastníků 43 včetně 4 učitelů, dokončení zoologické části a část botanická.
Lektoři: Mgr. Jiří Hotový (Povodí Labe), RNDr., PhDr. Ivo Králíček, Ph.D. (Biskupské gymnázium Hradec Králové)

13. 1. 2024: pro kategorii A, B, téma Host do domu, hůl do ruky! Téma bylo věnováno parazitům, počet účastníků 26 včetně 1 pedagoga.
Lektoři: Bc. Kateřina Bezányiová, Bc. Benedikt Janda, Mgr. Michael Mikát, Mgr. Albert Damaška (všichni Přírodovědecká fakulta UK)

10. 2. 2024: pro kategorie A, B, C, D, seminář na téma Poznávání živočichů s využitím bohatých sbírek kabinetu biologie Gymnázia Dvůr Králové nad Labem.
Počet účastníků 32 včetně 2 pedagogů.

Děkujeme našim lektorům za jejich skvělé programy a s mladými biologickými nadšenci se těšíme na shledanou na dalších našich akcích!¨

RNDr. Jana Dobroruková
předsedkyně Klubu NATURA, z. s