Vyhledej
Gymnázium Dvůr Králové > Vzdělávání > střední školy

Mladí přírodovědci na přípravném semináři na gymnáziu

Redakce, / 23.10.2022, Dvůr Králové nad Labem, gymnazium.kralovedvorsko.cz
V sobotu 22. října 2022 zorganizoval Klub NATURA, z.s., ve spolupráci s Gymnáziem Dvůr Králové nad Labem první část přípravného semináře na téma Bezlesí.

FOTOGALERIE - Mladí přírodovědci na gymnáziu

Seminář je určen soutěžícím v biologické olympiádě kategorie C, D. 

Velice nás potěšilo, že se semináře zúčastnilo 40 žáků ze 17 základních škol a víceletých gymnázií Královéhradeckého kraje spolu s osmi učiteli. Věříme, že jim probírání studijního textu s odborným lektorem pomůže při přípravě na soutěž. 

Druhá část semináře na téma Bezlesí proběhne v sobotu 3. prosince 2022. Těšíme se opět na bohatou účast.

RNDr. Jana Dobroruková

Další články Gymnázium Dvůr Králové

Související články
Přírodě je třeba rozumět, abychom ji chránili. Pomáhá tomu i letní tábor Klubu NATURA ve Dvoře Králové
Vaše komentáře

Přečteno 290x
 
Kontakt


náměstí Odboje 304
Dvůr Králové nad Labem
544 01
Telefon: +420 724 394 453
Datová schránka: 2tpja6p


06.05.2025 - Na svátek dne 8. května se vztahuje zákaz prodeje v prostorách s prodejní plochou větší než 200 m². Výjimkou je prodej na autobusových a vlakových nádražích a letištích a na prodejny ve zdravotnických zařízeních, lékárny a benzinové pumpy.
10.02.2025 - Ve dnech 11. a 12. února 2025 bude na královédvorské poliklinice mimo provoz RTG zřízení z důvodu údržby. V tyto dny můžete využít RTG v nemocnici.

Kalendář akcí