Vyhledej
Gymnázium Dvůr Králové > Vzdělávání > střední školy

Když se gymnazistka setká se sportovní legendou...

Redakce / 8.05.2020, Dvůr Králové nad Labem, gymnazium.kralovedvorsko.cz
Co nejvíce překvapilo studentku Gymnázia Dvůr Králové nad Labem Sáru Erbenovou, když potrénovala běh s mistrem světa? To by asi překvapilo každého...
 

FOTOGALERIE - Když se gymnazistka setká se sportovní legendou...

Šestnáctileté Sáře Erbenové z 1.A se splnil její sen, když se prostřednictvím České olympijské nadace setkala s jedním ze svých vzorů: trojnásobným (a stále úřadujícím) halovým mistrem světa v běhu na 400 metrů Pavlem Maslákem. 
Společná rozcvička i běhání s takovou hvězdou je zážitek, na který se nezapomíná. „Setkáni proběhlo v Praze ve Stromovce a samozřejmě jsem si ho moc užila a jsem ráda že jsem se mohla s Pavlem Maslákem osobně setkat. Největším překvapením pro mě byl dárek v podobě rukávů, ve kterých dříve závodil,“ přibližuje královédvorská atletka a gymnastka svůj velký den. 
Držíme Sáře palce, aby si splnila i své další sportovní sny, třeba zrovna při reprezentaci dvorského gymnázia nebo místního Sokola. Jistě jí v tom pomůže i její inspirativní setkání s Pavlem Maslákem.
Fotografie a více informací najdete zde.

Ivo Rejchrt
Gymnázium Dvůr Králové

Další články Gymnázium Dvůr Králové

 

Související články
Královédvorsko má přebornici kraje ve skoku do dálky v hale. Stala se jí Sára Erbenová

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 851x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
Kontakt


náměstí Odboje 304
Dvůr Králové nad Labem
544 01
Telefon: +420 724 394 453
E-mail: 
Datová schránka: 2tpja6p


15.03.2020 - Od pondělí 16. března 2020 bude až do odvolání uzavřen pro veřejnost Safari Park Dvůr Králové.
06.03.2020 - Ve čtvrtek 5. března večer přijela záchranka do Dvora Králové na domácí testování podezřelého na koronavirus. Jak nám potvrdil hejtman Jiří Štěpán (6. března ve 14:30 hod.), výsledky zatím nejsou známy. V kraji zatím není potvrzen žádný případ onemocnění koronavirem.
26.11.2019 - Dnes je kvůli nenadálé události uzavřen Městský úřad ve Dvoře Králové n. Labem.
12.11.2019 - Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 bude z technických důvodů uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.

Kalendář akcí