Vyhledej
Gymnázium Dvůr Králové > Vzdělávání > střední školy

Gymnazisté si zorganizovali vlastní fotbalové utkání

Redakce, / 22.05.2023, Dvůr Králové nad Labem, gymnazium.kralovedvorsko.cz
Žáci Gymnázia Dvůr Králové nad Labem Karel Lukeš, Jan Špaček a Daniel Vojtíšek na páteční odpoledne 28. 4. 2023 svolali fotbalové nadšence své školy na zápas "A versus C", tedy čtyřletého a šestiletého studia. Napínavé utkání, svižně a s humorem komentované Jiřím Štefáčkem, nakonec vyhrálo "áčko" a obdrželo z rukou ředitelky gymnázia Mgr. Martiny Kubíkové pohár pro vítěze.

FOTOGALERIE - Gymnazisté si zorganizovali vlastní fotbalové utkání


Hlavní organizátor Karel Lukeš se netajil spokojeností: 
„Už druhým rokem jsme my – ,milovníci sportu‘ – dali hlavy dohromady a uspořádali žákovskou sportovní akci, tentokrát rozlučkový fotbalový zápas se 4. ročníky. Jako vždy je to náročná organizace a do cesty se pokaždé připletou překážky, ale s pomocí všech vrstevníků, vstřícných pedagogů a v neposlední řadě všech fanoušků a účastníků se tato akce povedla a za to patří všem velké díky. Máme to štěstí, že se na naší škole pohybuje tolik žáků schopných i v jiných oblastech, než je učení. Od skvělého moderátora přes výtvarnické talenty při tvoření plakátů až po dobrovolnickou ,gastro činnost‘ u přípravy párků v rohlíku. Zápas proběhl s malými vroubky naprosto podle očekávání, víme, co zlepšovat, a určitě se brzy vrhneme na další podobnou aktivitu, která nás zase všechny spojí jinde než na gymnáziu.“

Děkujeme organizátorům i dalším účastníkům za krásnou akci, kterou ocenili i početní diváci. Těší nás, kolik kreativity, soudržnosti a elánu mají naši žáci, což je radost rozvíjet! 

PhDr. Ivo Rejchrt, Ph.D.
Gymnázium Dvůr Králové nad Labem

Další články Gymnázium Dvůr Králové

 
Vaše komentáře

Přečteno 323x