Redakce / 5.05.2020, Dvůr Králové nad Labem, gymnazium.kralovedvorsko.cz
Seznam bodů, který by se měl přečíst každý řádný student!

FOTOGALERIE - Desatero dvorského gymnazisty vzdělávaného domácím studiem kvůli epidemii koronaviru :-)

1) Pokud si zapínáš kameru během skupinového hovoru s učitelem, ujisti se, že jsi oblečený.

2) Před domácím úkolem z tělocviku se důkladné procvič a ujisti se, že ty kotouly v kuchyni nikdo z rodiny neuvidí.

3) Pokud vypracovaný online zadaný úkol posíláš pozdě, výmluva typu "nebyl jsem doma" nefunguje.

4) Pokud budeš při online hodině neustále používat ikonu ZTLUMIT u vyučujícího, hrozí ti, že neuslyšíš, co říká.

5) Podvádění u testu není správné, ani když používáš anonymní režim. Pokud píšeš test z postele, je netaktní si tahák schovávat pod peřinou.

6) Učitele bitcoiny neuplatíš.

7) Netflix se mezi odpolední zájmové kroužky nepočítá.

8) Ciť se výjimečně, homeschooling je výsada naší doby, a to přesto, že čerstvý vzduch při procházce do jídelny pobyt pod digestoří nenahradí.

9) Nezapomeň, kudy se chodí do školy ani kvůli komu se tam tak rád vracíš (což je striktně na tobě).

10) Nad nejistou maturitou nezmatkujeme, snažíme si užít ono vzrušení.

Ondřej Vaněk
6.C Gymnázia Dvůr Králové nad Labem