Vyhledej
Gymnázium Dvůr Králové > Vzdělávání > střední školy

Bazar knih 2023 potěšil malé i velké čtenáře

Redakce, / 5.04.2023, Dvůr Králové nad Labem, gymnazium.kralovedvorsko.cz
Gymnaziální bazar knih v sobotu 25. března přinesl desítkám milovníků literatury jedinečnou příležitost nejen získat další knihy, často zachráněné před vyhozením v duchu ochrany kulturních hodnot, ale také užít si program pro děti nebo se více dozvědět o oblíbených autorech našich žáků.

FOTOGALERIE - Bazar knih 2023


Ti si pod vedením svých češtinářů připravili jejich prezentace, zábavu pro malé návštěvníky, občerstvení i pomoc při organizaci. 

Na závěr mohli účastníci absolvovat besedu, autorské čtení a autogramiádu s naší absolventkou Veronikou Jonešovou. Školní knihovnu obohatily její nové knihy s krásným věnováním, takže se naši studenti s touto úspěšnou autorkou mohou „setkat“ i přímo prostřednictvím její tvorby, což by ji jistě potěšilo nejvíce. Děkujeme, že si na nás udělala čas, rádi se k ní hlásíme a přejeme jí hodně zdaru v další tvorbě! 
A pokud jsou vám knihy a inspirativní tvůrčí i životní odvaha Veroniky Jonešové sympatické, můžete pro ni hlasovat v anketě Magnesia Litera o nejoblíbenější knihu čtenářů za rok 2022!

PhDr. Rejchrt Ivo, Ph.D.

učitel

 


Další články Gymnázium Dvůr Králové

 
Vaše komentáře

Přečteno 163x