Vyhledej
Gymnázium Dvůr Králové > Služby občanům > Práce

Nabídka práce ve zdravotnickém zařízení VIVIDUS EAST, s.r.o., ve Dvoře Králové n. Labem

Redakce / 25.09.2020, Dvůr Králové nad Labem
Od dubna letošního roku provozujeme jedno z nejmodernějších zařízení dlouhodobé lůžkové ošetřovatelské péče v ČR. Nyní otevíráme další oddělení a rozšiřujeme tým zdravotnického personálu na následujících pozicích.
 

Aktuálně nabízení pozice:

  • lékař/ka se specializací v oboru geriatrie, interna, neurologie, chirurgie, ortopedie, urologie, anesteziologie, všeobecné praktické lékařství či otorinolaryngologie apod.
  • sanitář/ka
  • ošetřovatel/ka
  • fyzioterapeut/ka
  • sociální pracovník/pracovnice
  • finančně provozní specialista/specialistka

Péče, dnes již o více než 50 pacientů, u nás probíhá v čisté a vzdušné novostavbě, jsme vybaveni moderním a kvalitním zařízením. Standardem jsou plně vybavené dvoulůžkové pokoje se samostatným sociálním zázemím. K pacientům přistupujeme dle našich základních hodnot, které jsou chuť, čistota, specializace, úcta a zájem. 

Stejné hodnoty zastáváme i a k sobě navzájem. Naši kolegové mají možnost navštěvovat kavárnu, která je otevřená i pro veřejnost. 

Stejně tak si mohou odpočinout v krásně zeleném a rozlehlém parku, který je součástí areálu. 

Jsme otevřeni i Vašim touhám po rozvoji v oblasti dlouhodobé lůžkové péče.

Navštivte naše webové stránky www.vividus-east.cz, sjednejte si schůzku s naší personalistkou a přesvědčte se na vlastní oči. 

Rádi Vám vše ukážeme.

tým Vividus East, s.r.o. 

 

 
Vaše komentáře
Zájem o pozicí pracovník sociálních služeb , 7.10.2020 03:38, Reagovat

Motivační dopis:o tuto pozici mam zájem proto,protože me baví se ucit novým věcem a beru to jako zkušenost do budoucna kuli mojim rodicum mladý nebudou věčně Líbí se mi pomáhat druhým lidem protoze jejich úsměv na tváři je k nezaplacení verim a vim,ze to zrovna lehká prace neni,ale když muzu pomoci a videt ze ta pomoct mnohdy k necemu je tak to me naplnuje. Předem děkuji za odpověď
 
 
Přečteno 4713x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
Kontakt


náměstí Odboje 304
Dvůr Králové nad Labem
544 01
Telefon: +420 724 394 453
E-mail: 
Datová schránka: 2tpja6p


31.08.2020 - Tyršovo koupaliště ve Dvoře Králové bude otevřeno až do neděle 6. září 2020. Koupaliště v Trutnově bude příležitostně dle počasí otevřeno o víkendech. Koupaliště v Jaroměři již na konci srpna končí.
15.03.2020 - Od pondělí 16. března 2020 bude až do odvolání uzavřen pro veřejnost Safari Park Dvůr Králové.
06.03.2020 - Ve čtvrtek 5. března večer přijela záchranka do Dvora Králové na domácí testování podezřelého na koronavirus. Jak nám potvrdil hejtman Jiří Štěpán (6. března ve 14:30 hod.), výsledky zatím nejsou známy. V kraji zatím není potvrzen žádný případ onemocnění koronavirem.

Kalendář akcí