Vyhledej
Gymnázium Dvůr Králové > KORONAVIRUS - informace z regionu

Pravidelný informační koronaservis starosty města

Redakce / 25.03.2020, Jaroměřsko
Na území ORP Jaroměř není ke dnešnímu dni evidován jediný pozitivní případ onemocnění! Na území Královéhradeckého kraje přibyly 4 případy, ale i přes to, je náš kraj druhý nejméně postižený v celé ČR.
 

- V souvislosti se současnou situací prosím veřejnost, aby byl komunální odpad ukládán do nádob pro směsný odpad v zavázaných igelitových pytlích. Pro osoby v karanténě platí tento postup povinně, přesný návod, jak postupovat při likvidaci odpadu naleznete zde: https://www.jaromer-josefov.cz/e_download.php…

- Připomínám nabídku našim seniorům na zprostředkování nákupů potravin léků a donášek obědů. Opatření vlády, kterým se upravuje prodejní doba pro důchodce, prosím v žádném případě nechápejte jako výzvu k nákupům! Jsme schopni se o vaše nákupy postarat.
Budeme samozřejmě rádi i za další registrované dobrovolníky, kteří nám případně s poskytováním této služby pomohou. Kde se přihlásit : Mgr. Jiří Pilný, tel. 491847274, e-amil: pilny@jaromer-josefov.cz

- Pro občany, kteří stále roušku nemají platí výzva, že mohou kontaktovat městský úřad na email: hajpislova@jaromer-josefov.cz , ve své žádosti prosím vždy uveďte jméno a příjmení, adresu a počet osob v domácnosti ! Dle našich možností budeme vaše žádosti vyřizovat – roušky doručíme do poštovních schránek. Je důležité mít svou poštovní schránku viditelně označenou!
Na stejnou emailovou adresu se mohou obracet i potencionální dárci.

- Děkuji všem našim dobrovolníkům, kteří stále dodávají šité roušky, roznáší je občanům a poskytují pomoc našim seniorům. Všem občanům děkuji, že jsou dodržována všechna přijatá opatření, až na nepatrné výjimky nemusela MP Jaroměř řešit žádné přestupky proti vydaným opatřením.

- Buďme k sobě ohleduplní a snažme se udržet v dobré náladě. Společně to zvládneme!


Josef Horáček
Starosta

 

Související články
Další prohlášení starosty města Josefa Horáčka k aktuální situaci
Pravidelné hlášení starosty města Josefa Horáčka

 
Vaše komentáře
Zlatka, 25.03.2020 13:19, Reagovat
ZDRAVÍM
 
 
Přečteno 174x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
Kontakt


náměstí Odboje 304
Dvůr Králové nad Labem
544 01
Telefon: +420 724 394 453
E-mail: 
Datová schránka: 2tpja6p


15.03.2020 - Od pondělí 16. března 2020 bude až do odvolání uzavřen pro veřejnost Safari Park Dvůr Králové.
06.03.2020 - Ve čtvrtek 5. března večer přijela záchranka do Dvora Králové na domácí testování podezřelého na koronavirus. Jak nám potvrdil hejtman Jiří Štěpán (6. března ve 14:30 hod.), výsledky zatím nejsou známy. V kraji zatím není potvrzen žádný případ onemocnění koronavirem.
26.11.2019 - Dnes je kvůli nenadálé události uzavřen Městský úřad ve Dvoře Králové n. Labem.

Kalendář akcí