Gymnázium Dvůr Králové > Názory/fotky/videa > Diskuze

Nová cyklostezka z Kuksu hned tak do Dvora pokračovat nebude!
Ve středu 15. května jsem se zúčastnil slavnostního otevření svojí délkou naprosto jedinečné cyklostezky z Hradce Králové přes Josefov do Kuksu. Jedná se o velmi významný úsek tzv. Labské cyklotrasy, která by měla propojit celý tok Labe až do Hamburku.
i já se bojím, ale těch, co vozí děti do školy a ze školy.Visitor, 24.05.2013 00:21, Reagovat
Už jste zažili před 8.hodinou a po poledni např. u Schulzáků, jak bázliví rodiče přivážejí a odvážejí své ratolesti ? Nehrožují tak ostaní pěší děti ? Nekomplikují náhodou provoz ? Nepřeháníme to už s tím hlídáním dětí, aby se jim náhodou nic nestalo a přitom neberem ohled na ostatní ? Co vy na to motorizovaní rodiče!!

Zobrazit článek

Přidat komentář
Z vaší země nelze přidávat komentáře. Pokud chcete přidat příspěvěk, zašlete nám jej prosím emailem.