Gymnázium Dvůr Králové > Fórum > Vzdělávání v knihovně - příjem přihlášek

Vzdělávání v knihovně - příjem přihlášek
Na vzdělávací aktivity, které budou probíhat ve školním roce 2020/21, se lze přihlásit osobně v Městské knihovně Slavoj ve Dvoře Králové nad Labem - oddělení pro dospělé nebo e-mailem knihovna@slavoj.cz do 31. 8. 2020. Nabídka vzdělávání v knihovně ve školním roce 2020/21 Knihovna nabízí pro všechny zájemce o neformální vzdělávání níže uvedené kurzy: Děti: Angličtina pro děti od 4 do 7 let. Lektorka: Šárka Antoňáková (koná se v úterý od 15.30 hodin. Kurz bude otevřen pouze pro 10 dětí) Dospělí: Francouzština pro pokročilé. Lektorka: Mgr. Jana Hojná (koná se v úterý od 17.30 hodin ve studovně) Italština konverzace. Lektor: Martin Vobicka (koná se v úterý od 17.30 hodin v sálku) Senioři (55 + ) Angličtina pro mírně pokročilé. Lektor: Ing. Libuše Bělovská (koná se v pondělí od 10.00 hodin) Virtuální univerzita 3. věku. Téma: Dějiny oděvní kultury III. a Rituály evropských královských rodů. Více informací a přihlášky na jednotlivé kurzy jsou uvedeny na stránkách www.slavoj.cz/sluzby v sekci vzdělávání.

Přidat komentář
Z vaší země nelze přidávat komentáře. Pokud chcete přidat příspěvěk, zašlete nám jej prosím emailem.