Nové logo Gymnázia Dvůr Králové nad Labem již prezentuje školu na veletrzích
Již od začátku října se objevuje v nových materiálech gymnázia ve Dvoře Králové nad Labem nové logo. Dosavadní logo Gymnázia Dvůr Králové nad Labem mělo svou starobylou eleganci, ale už neodpovídalo potřebám moderní prezentace - bez jména nezasvěcené mátlo. Proto pan Jiří Holan s využitím podnětů našich studentů výtvarné a mediální výchovy vytvořil tři nové návrhy.
LOGO, 14.10.2019 14:08, Reagovat
Grafiku a design mám rád, Pana Holana si Vážím, obrazy, které maluje jsou velice inspirativní a zajímavé. Bohužel loga na rozdíl od maleb nejsou od toho, aby se nad nimi měli lidé zamýšlet a dumat nad tím, co tím chtěl autor říct. Toto logo není hodno roku 2010, natož 2019. Je zbytečně složité, pro prezentaci školy špatně zapamatovatelné, oku nelahodící. Pro mě naprostá obludnost.

Zobrazit článek

Přidat komentář
Z vaší země nelze přidávat komentáře. Pokud chcete přidat příspěvěk, zašlete nám jej prosím emailem.