Gymnázium Dvůr Králové > Vzdělávání > střední školy

Gymnázium ve Dvoře Králové dokazuje, že rozhodnutí o jeho samostatném fungování bylo správné
Je to více než 5 let, kdy gymnáziu ve Dvoře Králové nad Labem hrozilo zrušení 6letého studia a sloučení s místní Střední školou informatiky a služeb. Díky zájmu a podpoře rodičů žáků a příznivců školy si gymnázium udrželo samostatnost a na šestiletém studiu se daří pravidelně naplnit kapacitu nové třídy. Od srpna roku 2018 má gymnázium v čele nového ředitele, v historii školy teprve druhou ženu - Mgr. Martinu Kubíkovou. Zeptali jsme se na její pohled na školu a novinky, které její vedení přináší.

Zobrazit článek

Přidat komentář
Z vaší země nelze přidávat komentáře. Pokud chcete přidat příspěvěk, zašlete nám jej prosím emailem.

náměstí Odboje 304
Dvůr Králové nad Labem
Telefon: +420 724 394 453
Datová schránka: 2tpja6p

15.03.2020 - Od pondělí 16. března 2020 bude až do odvolání uzavřen pro veřejnost Safari Park Dvůr Králové.
06.03.2020 - Ve čtvrtek 5. března večer přijela záchranka do Dvora Králové na domácí testování podezřelého na koronavirus. Jak nám potvrdil hejtman Jiří Štěpán (6. března ve 14:30 hod.), výsledky zatím nejsou známy. V kraji zatím není potvrzen žádný případ onemocnění koronavirem.