Gymnázium Dvůr Králové > Fórum > Černobílé obrázky na téma: Svět Boženy Němcové – výtvarná soutěž

Černobílé obrázky na téma: Svět Boženy Němcové – výtvarná soutěž
21. ledna uplynulo 160 let od úmrtí spisovatelky Boženy Němcové. Připomeňme si spisovatelku, jejíž jméno máme spojeno s pohádkami, pověstmi i povídkami. Podívejme se do míst, kde strávila svůj život. Černobílé obrázky ztvárněné jakoukoliv technikou zasílejte na adresu knihovny nebo na e-mail knihovna@slavoj.cz. Nejpovedenější obrázky formátu A3, A4 budou ohodnoceny věcnými cenami a vybrané otištěny ve sborníku, který vydá SKIP 08 na podzim roku 2022. Soutěž je určena žákům a studentům všech stupňů a typů ZŠ a SŠ a školských zařízení.

Přidat komentář
Z vaší země nelze přidávat komentáře. Pokud chcete přidat příspěvěk, zašlete nám jej prosím emailem.