Gymnázium Dvůr Králové > Sport > tenis

Slavnostní zakončení sezony 2019 dvorských tenistů

Redakce / 13.01.2020, Dvůr Králové nad Labem, tenis.kralovedvorsko.cz
Ve čtvrtek dne 9. ledna 2020 jsme v klubovně areálu TCDK ukončili loňskou sezónu 2019. Připomněli jsme si největší úspěchy a ocenili nejlepší hráče. Jejich seznam je dále v článku.

FOTOGALERIE - SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ SEZÓNY 2019 TCDK🎾🍾!!

Připomněli jsme si výsledky, kterých jsme dosáhli na úrovni všech družstev a z těch nejvýznamnějších vybíráme:
  • 2. místo na MČR našich minitenistů
  • 2. místo babytenistů v Královéhradeckém a Pardubickém kraji
  • postup "A" dospělých po 15.letech do II. ligy
  • postup "B" dospělých do divize
  • 3. místo mladších žáků v Královéhradeckém a Pardubickém kraji

V jednotlivcích za individuální úspěchy byli vyhlášeni a oceněni tito hráči a hráčky:
  • Dáda Motal - MINITENIS
  • Andrejka Kučerová - BABYTENIS
  • Sára Divilová - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ
  • Dominik Vágner - MLADŠÍ ŽÁK
  • Emma Roháčová - STARŠÍ ŽÁKYNĚ + DOROSTENKA + ŽENA
  • Honza Všetečka - STARŠÍ ŽÁK
  • Břéťa Lukáš - DOROSTENEC
  • Daniel Pátý - MUŽ A NEJLEPŠÍ HRÁČ TCDK

Děkujeme všem, kteří si našli čas a zakončení loňské sezóny se zúčastnili.

Velké poděkování patří také Dominikovi Mervartovi a jeho firmě MILUJEME DORTY, který tuto akci podpořil dárkovými poukazy pro nejlepší hráče do jeho cukrárny.

Naši hráči si s jejich rodinami budou ještě jednou moci udělat sladkou tečku za tak vydařenou sezónou.

Roman Nápravník
Tenisový club Dvůr Králové