Gymnázium Dvůr Králové > Sport > tenis

Tři bronzové medaile pro malé i velké tenisty z přeborů kraje

Redakce / 6.01.2020, Dvůr Králové nad Labem, tenis.kralovedvorsko.cz
Celkem 3 bronzové medaile vybojovali naši mladší žáci na halových oblastních přeborech mladších žáků a žákyň, které se hráli o uplynulém víkendu.

FOTOGALERIE - TŘI BRONZOVÉ MEDAILE Z PŘEBORŮ KRAJE!

Honzík Motal bral 3. místo jak v dvouhře, tak i čtyřhře. Především jeho vítězství nad 1. hráčem našeho kraje Denisem Majerou je velmi cenné, bohužel v semifinále se mu již nedařilo.
Do semifinále čtyřhry prošel i Dominik Vágner.
Výsledky zde.

Z děvčat nastoupili do přeborů Kačenka Filipová a Andrejka Kučerová, obě jsou v této kategorii teprve prvním rokem. Obě dokázali uhrát kolo v deblu, Kačenka i v singlu.
Výsledky zde.

Velmi úspěšný turnaj hraje Štěpán Baum (hráč Sparty Praha) v kategorii mužů v Hradci Králové.
Dnes hraje finále dvouhry, ve čtyřhře již zvítězil....

Roman Nápravník
Tenisový klub Dvůr Králové n. L (TC DK)