Vyhledej
Gymnázium Dvůr Králové > Doprava

AKTUALIZACE: silnice ze Dvora Králové do Vítězné uzavřena kvůli nehodě

Řidička pod vlivem alkoholu, spolujezdec v pátrání.

Redakce / 3.04.2020, Aktualizováno , Vítězná
Po půlnoci se stala nehoda na silnici III. třídy mezi obcemi Dvůr Králové nad Labem a Vítězná. Jednadvacetiletá řidička osobního automobilu vyjela mimo komunikaci, kde havarovala do koryta potoka (Kacák). Řidička řídila pod vlivem alkoholu a po jejím spolujezdci je vyhlášeno pátrání v celém Shengenském prostoru.
 

FOTOGALERIE - Dopravní nehoda - auto v Kacáku

Hasiči vyprošťují během dne auto ze stráně (9:30 hod.), silnice, která je nyní objízdnou trasou na Trutnov, je uzavřená. Při cestě do Trutnova využijte nejlépe rovnou cestu přes Zboží, Kocbeře nebo Nemojov - Hájemství. Oprava silnice Vítězná - Kocbeře začne až v pondělí.

Zpráva od policistů:

V pátek 3. dubna 2020 krátce po půlnoci vyjela hlídka dopravních policistů k dopravní nehodě, ke které došlo na silnici III. třídy mezi obcemi Dvůr Králové nad Labem a Vítězná. Jednadvacetiletá řidička osobního automobilu Škoda zřejmě nepřizpůsobila rychlost své jízdy a v pravotočivé zatáčce nejspíše dostala smyk. Vyjela mimo komunikaci, kde havarovala do koryta potoka, tam zůstalo vozidlo přetočené na střechu.

Řidička i spolujezdec byli předáni do péče lékařů. Policisté provedli u ženy opakovanou dechovou zkoušku, s pozitivním výsledkem 1,18 promile. A v hledáčku jim uvízl i spolujezdec, neboť zjistili, že po něm bylo v Schengenském informačním systému vyhlášeno pátrání a je na něj vydán příkaz k zatčení.

Veškeré okolnosti dopravní nehody jsou v šetření trutnovských dopravních policistů.

Jan Holan
Zdroj: policie.cz
Zdroj foto: Kuba Mach a Tomáš Ulvr - děkujeme!
 

Související články
Od pondělí 6. dubna se bude opravovat silnice z Komárova směrem ke Kocbeři

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 7088x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
Kontakt


náměstí Odboje 304
Dvůr Králové nad Labem
544 01
Telefon: +420 724 394 453
E-mail: 
Datová schránka: 2tpja6p


15.03.2020 - Od pondělí 16. března 2020 bude až do odvolání uzavřen pro veřejnost Safari Park Dvůr Králové.
06.03.2020 - Ve čtvrtek 5. března večer přijela záchranka do Dvora Králové na domácí testování podezřelého na koronavirus. Jak nám potvrdil hejtman Jiří Štěpán (6. března ve 14:30 hod.), výsledky zatím nejsou známy. V kraji zatím není potvrzen žádný případ onemocnění koronavirem.
26.11.2019 - Dnes je kvůli nenadálé události uzavřen Městský úřad ve Dvoře Králové n. Labem.
12.11.2019 - Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 bude z technických důvodů uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.

Kalendář akcí