Gymnázium Dvůr Králové > Doprava

Celková rekonstrukce Krkonošské ulice a odvodnění v lese na fotkách z dronu Ládi Válka

Redakce / 28.07.2020
Podívejte se, jak pokračují práce na výpadovce na Trutnov.
Další podrobnosti o stavbě najdete níže v souvisejících článcích.

FOTOGALERIE - Celková rekonstrukce krkonošské ulice a odvodnění v lese na fotkách z dronu Ládi Válka

Nehoda osobního vozidla v ulici Krkonošská
Výpadovka na Trutnov bude uzavřena od 2. března 2020 až do podzimu
Lesní tunel mezi Kocbeří a Dvorem Králové ustoupí širší komunikaci
Koronavirus napadl i komunikace: oprava silnice z Vítězné není dokončená
Uzavření křižovatky na Komárov platí pro osobní i autobusovou dopravu (24. srpna - 5. září 2020)
Velká videoreportáž o dokončení ulic Krkonošská, Heydukova, Pod Safari a Nedbalova ve Dvoře Králové
Žáci se dostanou do škol i autobusy, prázdninový provoz končí

náměstí Odboje 304
Dvůr Králové nad Labem
Telefon: +420 724 394 453
Datová schránka: 2tpja6p

06.12.2023 - Důvodem mohutného výpadku dodávky elektřiny v úterý 5. prosince byla technická závada v rozvodně Neznášov (mezi Habřinou a Rožnovem na Jaroměřsku), konkrétně zkrat na podpěře. Výpadek byl hlášen od Nové Paky až po Jaroměř. Zdroj: ČEPS.
02.11.2023 - Cestující Českých drah si nově mohou zakoupit elektronickou jízdenku na zpožděné vlaky až do skutečného času jejich odjezdu.
30.10.2023 - V úterý 7. listopadu se slavnostně zahájí výstavba dalšího úseku D35 - z Hořic do Sadové.